המומחיות שלנו שיווק דיגיטלי מנצח

הבסיס לעסק מצליח הוא לקוחות, המקבלים תמורה ותועלות אמיתיות מהעסק שלך. הדרך להביא לקוחות אל העסק קצרה מתמיד, פתרונות קידום אתרים ושיווק דיגיטלי מותאמים במיוחד בשבילך!

סל השירותים שלנו

לא כדאי לסמוך על תחושות בטן ועל הערכות אנו נבדוק, נאפיין נצליב נתונים וניתן את הפתרונות המותאמים עבורכם. להיות מוביל ברשת הוא הכרח לעסק שרוצה להרוויח. מגוון פתרונות שמותאמים אישית עבורך נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת וליעץ בנושאי קידום אתר מוסמך ומקצועי

ניטור תנועת גולשים

בדיקה ומעקב אחרי התנהגות הגולשים באתר האינטרנט. הבנת תנועת הגולשים לאתר, נטישה. האם הם מבצעים את מה שביקשת מהם לעשות? תובנות לשיפור והצעות לייעול ושיפור התהליכים באתר להגדלת ההמרות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

חקירה מעמיקה של האתר שלך כדי לאתר, בעיות ואזהרות, ניתוח כל עמוד ועמוד, ותיקון על פי הדרישה. איתור ותיקון בעיות גישה למנועי החיפוש. אופטימיזציה לחיפושים לוקאליים, לחנויות ועסקים פיסיים המקבלים לקוחות ומעקב אחר מתחרים.

פרסום ברשתות החברתיות

הגדלת כמות הלייקים היא לא בהכרח הצלחה של הפרסום בפייסבוק. פרסום מגוון בפייסבוק להגיע לסוג מסויים של אנשים פרסום ויזואלי ממוקד, מפולח ומדיד. מחקר שוק ואיתור קהלי יעד איכותיים. בניית Facebook business יעודי לעסק שלך.

דוחות ואנליזות

כל תהליך העבודה שלנו שקוף וזמין עבורך כל הזמן בדוחות מובנים ומותאמים אישית לעסק שלך, וזמינים עבורך בכל זמן ובכל מקום.

Web Analytics

בניית מערכת מדידה מתקדמת על פי הצרכים של לקוח, לשיפור האפקטיביות של הקמפיינים או התנועה האורגנית. בניית משפכי מכירה להבנת תהליך המכירה באתר.

אסטרטגיה שיוקית

תכנון האסטרטגיה השיווקית לדיגיטל ע"י הגדרה מדוייקת של הצרכים והתוצאות הרצויות, בהתאמה לערוצי המדיה המתאימים לך

אתרי מסחר שמוכרים

ליווי בכל תהליך בניית אתר מסחר אלקטרוני, בין אם מדובר באתר אישי, או בפלטפורמות שונות כדוגמת ETSY, Amazon, WooCommerce ועוד… חנות אינטרנט ממוקדת מטרה, אפיון צרכים עסקיים ליצירת אתר מכירה יעיל ובתקציב ידוע מראש ללא הפתעות. פלטפורמת מסחר אלקטרוני ככלי עבודה במחלקת שיווק ומכירות ולאורך זמן. ובחשיבה על העסק שלך

פרסום ממומן GoogleAds

האם אתה מפרסם מתוחכם? פרסום בגוגל מתאים לציידים המעוניינים בפניות ממוקדות ומיד. להופיע מיד בזמן ובמקום שהלקוח שלך מחפש את המוצר או השירות שלך. פרסום בגוגל מתאים לציידים המעוניינים בפניות ממוקדות ומיד

פרסום B2B לידים איכותיים

לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה ביותר בעולם. האסטרטגיה של הרשת החברתית הזו היא בעיקר בפיתוח קריירה נטוורקינג וגיוס עובדים לאחר שמיקרוסופט רכשה אותה היא מונה כ 1.5 בליון משתמשים המשולבים ביניהן.

פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב מיועד למפרסמים מתוחכמים! לפרסם את העסק שלך פרסום ביוטיוב לקדם את הסרטונים שלך וגם את אתר האינטרנט בצורה מתוחכמת ויצירתית. זהו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם.

פרסום בפייסבוק

איתור לקוחות פוטנציאלים במחשב ובמובייל פרסום בפייסבוק מתאים לפרסום לוקלי וממוקד. פרסום בפייסבוק למשתמשים מפולחים בארץ ובעולם. פרסום מבוסס דמוגרפיה, מיקום ועניין.

פרסום מקומי לחנויות ואתרים

קידום אתרים לוקאלי עם מיקוד גיאוגרפי מקומי, לחשיפה של העסק הפיסי