הערכים שלנו

את הקסמים אנו משאירים ל"קוסמים", קידום ושיווק נכון תורם משמעותית לקידום העסק בטווח הארוך.

הנסיון שלנו ההצלחה שלך

שקיפות מלאה בתהליך

שקיפות מלאה בנתוני און ליין של ביצועי הקמפיינים, גישה ישירה לנתונים סטטיסטיים ולחשבונות ה AdWords, תוצאות העבודה והביצועים חשופים ללקוחותינו בכל זמן נתון. אנו עובדים ומרוויחים את שכרינו בכבוד.
אנו לא עובדים על בסיס עמלות ועוד הפתעות. האינטרס שלנו הוא קמפיין מנצח והחזר השקעה גבוה בשבילך.

פתרונות חדשים לצרכים קיימים

פיתוח ושימוש בכלי מדידה חדשניים המאפשרים לבצע מדידות מדוייקות, על בסיס הקמפיינים ע"פ מוצרים, תהליכים, שירותים או טכנולוגיות המותאמים לשווקים, בכל מדינה. כלי מדידה מתקדמים וחדשניים המסייעים לעסק שלך להגיע למטרות והיעדים שהצבנו יחדיו.

להיות תמיד בחזית הידע

אנו גאים לומר שאנחנו תמיד היינו ונהיה בחזית הידע הטכני והשיווקי בתחום
הדיגיטל, לכן, תמיד נוכל לשפר ולאתגר גם אתכם כדי להוביל תמיד ולהרוויח.

קוד אתי ברור

נהנים מהפירות לאורך זמן. גם בפעילות שעשינו בעבר אנו מקפידים על קידום הוגן על פי קוד אתי והדרישות של מנועי החיפוש. אנו לא פועלים בקידום אפור. האינטרס שלנו ושלך הוא אחד. לא ננקוט בפעילות שתסכן או תפגע באתר שלך. גם אם נפרדו דרכינו הפעילות שעשינו עבורך נשארת אצלך.

אין אצלנו ניגוד אינטרסים

עבודת הקידום והפרסום הינה קשה ומתמשכת, וכדי שנוכל לעבוד בצורה מלאה ובלי מעצורים על העסק שלך, אצלנו יש הפרדה מוחלטת בין התשלום למערכות הפרסום גוגל, פייסבוק וכו' עבור לבין התשלום עבור שכר עבודתינו.

אנחנו נקיים מקונספציות

בניית מערכת מדידה מתקדמת על פי הצרכים של לקוח, לשיפור האפקטיביות של הקמפיינים או התנועה האורגנית. בניית משפכי מכירה להבנת תהליך המכירה באתר.

הגיע הזמן לצאת מהעדר

הגיע הזמן להיות יחודי שונה ויצירתי, ולהשקיע בפרסום חכם בעסק שלך. עבורך אנו משנים את כללי המשחקת בתחום קידום ופיתוח עסקי ברשת אנו מאמינים בעבודה מקצועית קידום אתרים וניהול מדיה לאורך זמן ובמחיר שהגיוני להתמודד איתו