אלמנטור תוכנית שותפים לבוני אתרים

במגמה המתפתחת במהירות בתחום ה AI, עולם הבניה ועיצוב אתרים לא נשאר מאחור, ותחום זה הופך להיות קשה יותר ויותר וחייבים להיות תמיד בחזית הידע. ידוע שהכישורים שלכם כמעצבי אתרים מבוקשים מאד. התחרות קשה המחירים יורדים וקשה להישאר ברווחיות גבוהה לאורך זמן. אלמנטור תוכנית שותפים לבוני אתרים היא דרך נוספת נוחה מאד לייצר רווח נוסף מעבר לכישרון והמומחיות שלכם.

תוכנית השותפים של אלמנטור

הצטרפות לתוכנית השותפים של אלמנטור מאפשרת להתמקד בעשיה של הדברים בהם הכישרון והמקצועיות שלך באים לידי ביטוי והעברת ההתעסקות בדברים הטכנים ממך והלאה ועדיין להגדיל את ההכנסה שלך בעסק. כיום אלמנטור הפך להיות כלי עריכת התוכן הפופולארי בעולם, ובתוספת חבילות האיחסון המשתלמות שלו הפך ל Game Changer עבור בנוי ומעצבי אתרים.

לגלות הזדמנות עסקית חדשה

מעצבי אתרים ובוני אתרים מכירים את הסרח העודף של העבודה. הכישרון והמקצועיות באים באפיון, תכנון ובניית אתר מושלם ללקוח. אך אליה וקוץ בה. חלק מהעבודה היא טיפול בחשבון האיחסון, רכישת רישיון לעורך תוכן, אלמנטור, ולעיתים העלות אינה שווה את ההטרחה והעבודה השוטפת. רכישת מנוי שנתי ואיחסון לאתר לכאורה מדובר בסכומים נמוכים שמעמיסים על הלקוח, אך ההתעסקות השוטפת הופכת את העניין לא כדאי בעליל. כדי לפתור את העניין הזה אלמנטור תוכנית שותפים באה לפתור עבורך.

אז למה אלמנטור?

מכיוון שהעידן שבו אנחנו חיים הוא עידן של ספקנות אז באמת עולה השאלה האם אלמנטור תוכנית שותפים היא באמת משהו שכדאי לבחור בו? 

מה זה אלמנטור?

אלמנטור הוא כלי אינטואיטיבי לעריכת תוכן באתרי וורדפרס. המאפשר לעצב ולבנות אתרי אינטרנט צורה פשוטה ואינטואיטיבית ללא צורך וידע בקוד. כלי רב עוצמה אינטואיטיבי המשתמש בממשק של Drag and Drop בתוך עמודי הוורדפרס השונים. הוא מאפשר לבוני ומעצבי אתרים עיצוב חזותי בזמן אמת של העמודים השונים באתר.

לאלמנטור ספריית תבניות עיצוב מוכנות כולל התקנה בקליק, או עיצוב אתר מלוח חלק. כל אלמנט ניתן להטמעה פשוטה וידידותית למשתמש. כולל רספונסיביות מובנית. חוויית משתמש חלקה ואינטואיטיבית עם חדשנות מתמשכת.

כיום לאלמנטור יש יותר מ 10 מיליון התקנות פעילות, קשה להאמין שהחברה התחילה ממשרד קטן בבני ברק.

עמלות משתלמות ורווחים גבוהים

בואו נדבר מספרים, הרי המוטיבציה להצטרף לאלמנטור תוכנית שותפים מסתכמת ברווחים הפוטנציאלים של התוכנית. וכנראה שבאלמנטור מבינים זאת היטב. וזו הסיבה שתוכנית השותפים של אלמנטור נועדה לתת תגמול יפה לשותפים. עם שיעורי עמלות גבוהים יש לך הזדמנות לההגדלת הכנה משמעותית ע"י רישום לקוחותיך לאיחסון של אלמנטור או רכישת התוסף.

תוכנית שמשתלבת עם העסק שלך

כמובן שכעת אנחנו חושבים איך אלמנטור תוכנית שותפים יכולה להשתלב בעסק שלך, אחרי הכל את/ה כמעצב/ת מביאים לידי ביטוי את הכישרון והמקצועיות בבניה ועיצוב אתר ולא בשיווק ומכירה של כלי צד שלישי, אבל ההפתעה היא שהתוכנית משתלבת בדיוק לעסק שלך, בעיקר אם כבר אתם משתמשים בעורך התוכן של אלמנטור. 

המוניטין שלך רק יגדל

המוניטין שלך הוא הכל, תוכנית השותפים של אלמנטור תחזק את האמינות שלך מול הלקוחות. שימוש בפלטפורמה אמינה ויציבה בחיבור ישיר ללקוח ללא תיווך שלך ממצבת אותך כעסק שיציבות הלקוח חשובה לו, יתר על כן אתם נותנים מערכת איחסון וניהול מקצועי ללא תקלות ומרוויחים עמלות גבוהות ממוצר איכותי. בקיצור Win Win.

ליזום כיוונים חדשים לצמיחה בתחום משתנה במהירות

תחום עיצוב אתרים מתפתח בצורה מהירה מאי פעם כולל כלי בינה מלאכותית שנכנסים לשור כל הזמן ובאיכות טובה. לכן, חייבים להיכנס לתחומים חדשים שמשלימים את העסק שלך, ומורידים אלמנטים לא רווחיים בעסק.

גיוון הכנסות הוא המפתח להמשך הצלחה, אלמנטור תוכנית שותפים יכולה לשמש כבסיס יציב להכנסה קבועה ולשחרר אותך לביצוע המשימות הקבועות או להתפתח בעסק לכיוונים חדשים

למי מתאימה תוכנית השותפים של אלמנטור?

לסיכום

בתחום הדינאמי של עיצוב ובניית אתרים, תחום שמשתנה כל הזמן ובמהירות רצוי להתמקד במומחיות והמקצועיות שלך, תוכנית השותפים של אלמנטור מציע לך יותר מסתם עמלות למוצר שקשה למכור, אלא מוצר שכל בעל אתר חייב, והוא צריך לקבל מוצר טוב ויציב, כדי שאת/ה תוכל/י להתמקד בפיחות העסק. עבור מעצבי אתרים שיתוף פעולה בכלי חדשני ורווחי יגדיל את הפוטנציאל העסקי ואת הרווחיות.